Objednajte sa na testovanie

Pokyny pred odberom vzorky a priebeh vyšetrenia

Vyšetrenie a odber vzorky prebieha priamo v našom mobilnom odberovom mieste sa realizuje sa formou výteru z nosa. 
 

Testovanie prebieha na nasledovných adresách: 

Štefánikova 12, 811 05 Bratislava 
Sky Park Továrenská 14, 811 09 Bratislava

  • Minimálne 1 hodinu pred odberom sa nesmie jesť, piť, fajčiť, žuť žuvačku, používať kvapky alebo spreje do nosa a do hrdla, umývať si zuby a používať ústnu vodu.

  • Počas čakania na výter je nutné zakrytie úst a nosa rúškom, šatkou alebo inou ochranou. Ochranu úst a nosa je možné si zložiť bezprostredne pred výterom a po výtere opäť nasadiť.

  • Pri registrácií sa klient preukáže platným občianskym preukazom.

  • Po vstupe na odberné miesto je nutné vydezinfikovať si ruky a dodržiavať odstup 2 metre od ďalšieho klienta čakajúceho na test. Dezinfekčné prostriedky budú k dispozícií na mieste.

  • Na odberné miesto je nutné dostaviť sa v čase vyhradenom pre Vaše testovanie- t.j. kedykoľvek medzi termínom rezervácie až 15 minút neskôr , aby sa zabránilo zhromažďovaniu osôb na danom mieste. (napríklad ak máte termín na 14:30, príďte kedykoľvek medzi 14:30-14:45)

  • Následne sa riadiť pokynmi personálu na odbernom mieste.

  • V prípade pozitívneho antigénového testu na Covid-19 by mal klient informovať svojho všeobecného lekára o výsledku testu, ktorý mu pridelí karanténu a vysvetlí mu ďaľší postup.

  • V prípade zmeny alebo zrušenia termínu nás prosím kontaktujte prostredníctvom odkazu uvedeného nižšie

Cena 1 vyšetrenia je 27 EUR s DPH. Vzhľadom na zachovanie bezpečnosti umožňujeme iba online platby.

 

Výsledky sa posielajú formou e-mailu a SMS správy, pričom sa bezprostredne po testovaní nemusíte zdržiavať na odbernom mieste, no do prijatia výsledku testu musíte byť zodpovedný, aby ste svojim konaním nespôsobili eventuálne šírenie vírusu. Test ukáže prítomnosť vírusu v tele pacienta do 15 - 20 minút. Preto jeho výsledok obdržíte zhruba do 40 minút od odobratia vzorky zodpovedným pracovníkom. 

Storno podmienky: V prípade, ak sa nemôžete na objednaný termín vyšetrenia dostaviť, zmeňte alebo zrušte svoj termín prostredníctvom e-mailu testovanie@viaclinic.sk s uvedením vášho mena a objednaného termínu. Termín je možné meniť najneskôr 24 hod. vopred. V prípade, ak sa klient nedostaví na objednaný termín, je uplatnený 100 % storno poplatok.